Ajde slntse zajdi - Κώστας Θεοδώρου - Rousilvo (CD, Album)


Download Ajde slntse zajdi - Κώστας Θεοδώρου - Rousilvo (CD, Album)
2010
Label: no bizz - 001 • Format: CD Album, Stereo • Country: Greece • Genre: Jazz, Folk, World, & Country •


Sitemap

Choral-Prelude (Wir Glauben An Einen Einzigen Gott), Woman In Love - Various - Reggae Ambassadors (Vinyl, LP), The Soul Of My Suit - T. Rex - Dandy In The Underworld (CD, Album), Move Closer - Various - Gold Volume 4 Mixed Emotions (CD), Lyn Collins - Mama Feelgood / Fly Me To The Moon (Vinyl), Aint No Time - The Gruuvelyne Connection - Tyme II Ryde (CD), Doctor Bird - Wayne Wade - Evil Woman (Vinyl, LP), I Got A Love - Various - Spanish Hitmix 96 (CD), Kiki Dee - Patterns (Cassette), I Wanna Be Free (Quiero Ser Libre), More Trouble Every Day - Zappa* / Mothers* - Roxy & Elsewhere (CD, Album), Rød Karusell - Jo Nesbø - 5 Spor Hentet Fra ;Karusellmusikk; (CDr), Its Wonderful - Red Norvo - Rock It For Me (CD), Unravel - Oceansize - Effloresce (CD, Album)

9 thoughts on “ Ajde slntse zajdi - Κώστας Θεοδώρου - Rousilvo (CD, Album)

  1. View credits, reviews, tracks and shop for the CD release of Rousilvo on Discogs.5/5(2).
  2. Ajde, Kato, ajde, zlato. Tko u internetsku tražilicu utipka Ajde, Kato, ajde, zlato (i to baš s kolokvijalnim ajde, a ne sa standardnim hajde), brzo će otkriti da joj se ne zna ni autor teksta ni autor glazbe, te da bi se zato moglo reći da je paysnedimtorise.freelsucksanzaletigorofindlustjungi.coa je ona i u tom smislu što praktički nema društvanca koje bi se nakitilo rumenijem vinom, a da tu popijevku ne intonira.
  3. Tiranë- Gazetari Blendi Fevziu ka reaguar për veprimin e Arta Vorpsit, e cila injoroi Presidentin Ilit Meta, duke u betuar si anëtarja e Kushtetueses para një notereje. Në emisionin “Zonë e Lirë” në Tv Klan, gazetari u shpreh se ku veprim i Vorpsit është i tmershëm, ndërkohë që pritej një Gjykatë Kushtetuese e .
  4. Veliaj: “Sheshin “Skënderbej” ia dedikojmë çunave dhe gocave të supertalentuar të gjimnazeve të Tiranës; Meritojnë mbështetjen dhe gjithë inkurajimin tonë”.
  5. Gjdo ditë e bëj me qajt nusen e djalit,Ajo ka qen e fejuar me tjetër kënd e mua me pengon kjo gjë - Shpresoj qe do ta postoni sonte historin paysnedimtorise.freelsucksanzaletigorofindlustjungi.co jam nje grua 45 vjeqare e shkollar dhe e edukuar po ashtu e paysnedimtorise.freelsucksanzaletigorofindlustjungi.coon me kan pengu femrat qe kan qen te fejuara e jan martuar me dike paysnedimtorise.freelsucksanzaletigorofindlustjungi.co esht edhe reja ime nusja e djalit tim,teper shum i kam folur e i kam then djali im.
  6. Faqja Kryesore/Aktualitet/ ”Djali yt më ktheu në tabelë qitjeje”, Gjylameti reagon ashpër ndaj Dades: Gazeta e tij më sulmoi, ka ikur koha e gjobave!
  7. Djegia e KZAZ së Vaut të Dejës si bomba në ambasadën sovjetik dhe ngjarja e Reischtagut. Kështu shprehet gazetari Dritan Kaba teksa komenton ngjarjet e mbrëmjes së sotme në qytetin verior.
  8. Aksidenti tragjik/ Djali Reyes i prek të gjithë me letrën e lamtumirës për të atin , 02/06/
  9. Ka shumë arsye pse kajsitë futen në listën e ushqimeve më me vlerë! Ato ofrojnë shumë ushqyes që garantojnë një trup të shëndetshëm dhe të aftë të shmangë sëmundjet. Po të thatat i keni provuar? A e dini se ato kanë madje më shumë vlera se kaj.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *